Робоча атмосфера

Робоча атмосфера

Успіх компанії CS в її молодій та динамічній команді, яка славиться високою кваліфікацією в IT та банківських технологіях
атмосфера 

 Сьогодні у колективі компанії CS працює 350 професіоналів у двох містах - Харкові та Києві. Ми прагнемо забезпечити можливості в самореалізації для кожного. Наші колеги - наші активи, що допомагають нам зберігати статус №1 постачальника фінансових технологій України та країн ближнього зарубіжжя. Для своїх співробітників ми проводимо семінари, тренінги, проектні зустрічі. Організовуємо масу заходів, пов'язаних з відпочинком, спортом і святами. У нас багато приводів зібратися разом, щоб обмінятися ідеями і краще пізнати один одного.

    У компанії працюють фахівці, що пройшли курси навчання в спеціалізованих центрах і отримали сертифікати Oracle Certified Professional, Delphi Inprise Certified Consultant і SAS Certified Base Programmer. Менеджмент компанії пройшов підготовку за програмою Project Management PMI. Представники CS щороку беруть участь у партнерських конференціях та освітніх семінарах в Україні та за кордоном.
   Ми всі різні, з різними ідеями та підходами до роботи, тому представляємо собою універсальну команду, в якій кожен може реалізувати свої ідеї, і кожен може внести свій внесок для розвитку компанії.


Атмосферу в компанії ми формуємо, ґрунтуючись на принципах, які дають нам енергію лідерства на ринку:

 • Висока професійна майстерність
  Своєчасне досягнення поставлених цілей, забезпечення реальних результатів, підвищення ефективності на кожному робочому місці.
 • Повага до інших
  Право на помилку: помилка - досвід. Висловлена думка для нас дуже важлива. Вона формує якісний результат та ефективну взаємодію.
 • Командний дух
  Доброзичлива атмосфера, узгодженість цілей та дій. Взаємозамінність, допомога і відкритість кожного.
 • Орієнтація на клієнта
  Ми намагаємося вирішувати питання клієнтів краще, ніж вони очікують. Наша мета - супровід зростання бізнесу наших клієнтів на основі довгострокового партнерського підходу.

 

"Зібратися разом - це початок. Працювати разом - це прогрес. Триматися разом - це успіх!"  Генрі Форд

Надіслати резюме

Раді відповісти
на ваші питання

+380 67 571-71-54

Задати питання