CS NETWORK 2016: ПІДСУМКИ

04 лип 2016

[CS NETWORK 2016: ПІДСУМКИ]

З 8 по 11 червня 2016 року у Львові продуктова та сервісна ІТ-компанія CS провела традиційну конференцію CS NETWORK 2016 (раніше «Щорічна конференція «Автоматизація банківської діяльності»). Конференція відбулася за підтримки HP Enterprise («Платиновий спонсор»), IBM («Інноваційний партнер») і Oracle («Золотий спонсор»). Захід зібрав понад 160 представників банків, фінансових організацій та міжнародних IT-компаній.

Поточна економічна ситуація як в Україні, так і в світі вкотре підтверджує правомірність відомого вислову «Криза – найкращий час для перебудови».

У 2016 році компанія CS зважилася на зміни, провівши ребрендінг Щорічної конференції «Автоматизація банківської діяльності». Зміни торкнулись не тільки назви, а й формату конференції.

Не звичний конференц-зал, а стіни Львівського «Будинку вчених» стали місцем проведення ділової частини CS NETWORK 2016.
Окрім традиційних доповідей та круглих столів, аудиторії були представлені експертні дискусії і кращі практики (від англ. Best practices). Доповідачами виступили понад 35 спікерів як від компанії-організатора – CS, так і від найбільших банків України, фінансових груп та провідних світових вендорів.

День 1

8 червня на території «Kavalier Boutique Hotel» відбулась гала-вечеря на честь відкриття CS NETWORK 2016.
CS Network 2016_group photo
Піднесений настрій гостей заходу, вишукана кухня ресторану «Culinarium» і музичний супровід гурту «Carte Blanche» створили неперевершену урочисту атмосферу.

Також в рамках гала-вечері відбулась церемонія нагородження клієнтів компанії CS.
awards
Щасливими володарями нагород стали:


Банк ПІВДЕННИЙ в номінації «Кращий ІТ-ландшафт на базі рішень компанії CS»
ОТП Банк – «Краще карткове рішення 2015 року»
КРЕДИТВЕСТ БАНК – «Кращий проект міграції на АБС Б2»
КРЕДОБАНК – «Внесок в розвиток JetB2»
МОТОР-БАНК – «Краще інтеграційне рішення з процесингом ПУМБ»
ВЕРНУМ БАНК – «Найшвидше впровадження iFOBS.WebPrivate»
СБЕРБАНК – «Компетентність та внесок в розвиток інтернет-банкінгу»

День 2

Ділову частину конференції традиційно відкрив виступ керівництва компанії CS. Дмитро Радченко, Андрій Бойчук, Олег Вязьмітінов підбили підсумки діяльності компанії та поділилися планами розвитку.
Dmyro Radchenko

Дмитро Радченко, CS

Далі естафета була передана експертам компанії CS, партнерам та гостям конференції.

З доповіддю про поточний стан банківського сектора та прогноз на друге півріччя виступив фінансовий аналітик компанії ICU, Михайло Демків.Михайло Демків, ICU

Високий інтерес аудиторії викликала дискусія на тему «Трансформація ІТ в умовах кризи», експертами якої виступили представники трьох великих банків України – Кредобанку, Альфа-Банку та Сбербанку.

Завершенням другого дня конференції стала екскурсія Львовом – містом, в якому органічно переплелись минуле і сьогодення. Учасники змогли не тільки помилуватись красотами міста, а й продегустувати Закарпатські вина та сири.

wine and cheese
День 3

Третій день конференції відкрила доповідь про поточний стан веб-клієнта JetB2, а також презентація нового небанківського мобільного додатку – DiPocket.

Головною темою дня стало обговорення найдинамічніших напрямків діяльності компанії CS – карткового та аналітичного.

Rachkov

Сергій Рачков, CS

Експерти CS з карткового напрямку розповіли не лише про останні доопрацювання, а й разом з представником ОТП Банку поділилися результатами реалізованого карткового проекту в одноіменному банку.

Окрім того, аудиторії було представлено результати навантажувального тестування аналітичної банківської системи CS::BI на СУБД HP Vertica.

 __________________________________________________

 

У теплій, дружній атмосфері одного з найгарніших місць центральної частини Львова – «Італійського дворика» пройшло урочисте закриття CS NETWORK 2016.

Під акомпанемент саксофона та бандури учасники конференції насолоджувалися теплим літнім вечором, ділилися враженнями від виступів, обговорювали почуті в ході дискусій ідеї, вечеряли та обмінювались бізнес-контактами.

CS Heads


Керівництво CS: Андрій Бойчук, Дмитро Радченко, Олег Вязьмітінов

italian_yard


«CS NETWORK 2016 вийшов дуже насиченим та яскравим. Ми досягли поставленої мети сформувати ефективний майданчик для IT-експертів, яких об'єднує бажання досягти високої ефективності бізнесу за допомогою використання останніх розробок та їх застосування на практиці. Ми щасливі, що, незважаючи на нестабільну економічну ситуацію, кількість друзів нашої компанії зростає з року в рік. Бажаємо нашим клієнтам та партнерам успіхів та процвітання та чекаємо в 2017 році », - директор компанії CS, Дмитро Радченко.

Підпишіться на розсилку