Розширення можливостей бізнесу в межах підсистеми «Страхування»

03 чер 2022

[Розширення можливостей бізнесу в межах підсистеми «Страхування»]

CS реалізувала нову функціональність зі страхування фізичних осіб, що діє в межах підсистеми АБС Б2 «Страхування». Це – карткові страховки фізичних осіб, облік яких здійснюється в АБС Б2, а оформлення – через зовнішню систему інтернет-банкінгу. 

Яку задачу вирішуємо? 

Основною метою реалізації є облік кількох договорів страхування різних типів, прив'язаних до одного карткового рахунку. 

Особливості реалізації 

Облік договорів і платежів передбачає: 

  • Виконання в АБС Б2 параметризації типів страхових продуктів. 
  • Оформлення карткових страховок у зовнішній системі інтернет-банкінгу (користувач вибирає тип страхового продукту, після чого ініціює відкриття договору страхування). 
  • Ведення договорів в АБС Б2. Угоди функціонують у пасивному режимі (крім окремих процесів) у межах підсистеми «Страхування». 
  • Облік страхових платежів в Is-Card із подальшим завантаженням транзакцій в АБС Б2 та відображенням платежів у графіку страхових внесків. 

Водночас оброблення транзакцій виконується за допомогою підсистеми "Продукт поточного рахунку" (ППР) (договір страхування пов'язаний з угодою ППР, за картковим рахунком якої здійснюється транзакція). 

Крім того, передавання інформації здійснюється за допомогою стримінгової платформи Kafka

Цей продукт доступний нашим клієнтам – користувачам АБС Б2, які мають ліцензії на модулі "Договори страхування" та "Продукт поточного рахунку". Для отримання більш детальної інформації щодо придбання ліцензій звертайтесь до клієнтського відділу компанії: b2_clientservice@csltd.com.ua

Підпишіться на розсилку