Нові можливості «Логістики»

15 чер 2022

[Нові можливості «Логістики»]

З оновленням карткової підсистеми «Логістика» та її реалізацією в новому інтерфейсі АБС Б2 – B2ng – удосконалено можливості бізнесу та забезпечено максимальну гнучкість підсистеми для користувача.

Нещодавно оновлена підсистема «Логістика» від компанії CS стартувала в одному з банків Молдови. Можливості підсистеми до її модернізації були затребуваними, але обмеженими і полягали в наступному:

  • Відстеження місцезнаходження картки та ПІН-конверта до неї.
  • Роздрукування необхідних актів, реєстрів та інших документів.
  • Облікування цінностей та автоматичне формування проводок.

Оновлення підсистеми, її старт і функціонування у B2ng (переваги веб-клієнта B2ng – у нашому попередньому матеріалі) забезпечили суттєве розширення можливостей продукту в контексті потреб бізнесу та зручності користувача. Так, доробки дозволили вагомо полегшити роботу бек-офісу (БО). Нові можливості підсистеми:

  • Генерація номерів пакетів, формування актів. Відтепер працівнику БО необхідно лише фізично розмістити цінності в пакети згідно з актами – це значно прискорює та полегшує роботу співробітника БО.
  • Автоматичне вибирання карток (зокрема карток термінового виготовлення) для певного зарплатного проєкту з метою їх подальшого оброблення. Це дозволяє оперативно обслуговувати зарплатні проєкти та швидко видавати картки.
  • Робота з картками, що передбачає доставку до ТВБВ та персональну адресну доставку.
  • Відстеження руху картки, якщо має місце адресна доставка і картку з якоїсь причини не доставлено до кінцевого ТВБВ. Тобто навіть у такій ситуації користувач зможе швидко та легко визначити, за яким ТВБВ закріплено картку на будь-якому етапі руху – від Головного банку до будь-якого з хабів та ТВБВ доставки.
  • Під час доставки картки до пункту кінцевого призначення – автоматичне формування відповідного SMS-повідомлення та його відправлення на номер мобільного телефону клієнта.
  • Інтеграція підсистеми з ПЦ, що передбачає блокування картки на стороні ПЦ, якщо втрачено пакет із цінностями або списано цінності.
  • Автоматична активація картки під час видачі клієнту.

Примітка. Надалі планується доробка підсистеми, що дозволятиме працювати із заготовками карток.

Функціональність використовується як самостійна підсистема або у складі модуля "Картковий бек", який ліцензується окремо.
Для отримання більш детальної інформації щодо придбання ліцензій звертайтесь до клієнтського відділу компанії: b2_clientservice@csltd.com.ua.

Підпишіться на розсилку