Досконалість без меж

26 чер 2013

[Досконалість без меж]

Видання PCWeek/UA опублікувало інтерв’ю з директорами компанії CS - Андрієм Бойчуком, Олегом Вязьмітіновим та Дмитром Радченко, а також з керівником сервісного обладнання бізнесу HP у країнах СНД Віталієм Нікітіним. Метою цього інтерв’ю було дізнатися деталі та результати, проведеного тестування програмних продуктів CS на апаратних платформах HP у HP EMEA Customer Center, м. Беблінген, Німеччина.

Під час інтерв’ю представники компаній CS та HP розповіли про цілі та завдання, проведеного тестування, про те, скільки часу витрачено, які етапи включало та яких результатів досягли.

«Ми протестували відмінну комбінацію серверу SuperDome 2 та системи зберігання HP 3PAR. На основі отриманих результатів ми можемо порекомендувати банку оптимальну конфігурацію обладнання залежно від специфіки його завдань. Так, ми дійшли висновку, що для оперативної роботи навіть дуже великого українського банку достатньо встановити 64-ядерний HP SuperDome 2.
Крім того, під час спільних «мозкових штурмів» намітили декілька шляхів програмної оптимізації, які, можливо, приведуть до зростання продуктивності обладнання. Одне з пропонованих рішень – зробити деякі процеси асинхронними», - прокоментував підсумки тестування Андрій Бойчук, директор компанії CS.

Повну версію статті читайте тут.

Підпишіться на розсилку