Поставка ПЗ Oracle

Компанія CS, поширює ліцензії на використання програмного забезпечення Oracle і надає підтримку на етапах придбання, впровадження й експлуатації систем керування базами даних (СКБД) Oracle.

Поставка ліцензій

Компанія CS має права на поширення ліцензій:

  • Full Use Lіcense (FU) — це передача прав на використання повнофункціональних тиражованих програмних додатків корпорації Oracle. Ліцензія такого виду може використовуватися з будь-якими додатками, що працюють із продуктами Oracle. Технічну підтримку здійснюють фахівці Oracle.
     
  • Applіcatіon Specіfіc Full Use (ASFU) — це передача прав на використання повнофункціональних тиражованих програмних додатків корпорації Oracle тільки разом з певним програмним продуктом. Технічна підтримка в цьому випадку здійснюється через компанію-виробника прикладного програмного продукту, з яким поставляється ПЗ Oracle, що є більш вигідним варіантом для замовника з точки зору ефективності роботи всього програмного комплексу.

    Разом з ASFU ліцензіями компанія CS поставляє СКБД Oracle та АБС Б2 і здійснює комплексну технічну підтримку.

Впровадження й підтримка

Компанія здійснює встановлення базового програмного забезпечення Oracle, його налаштування й подальшу підтримку.
Багаторічний досвід участі в партнерській програмі Oracle, а також наявність у компанії фахівців, сертифікованих в області продажу й адміністрування баз даних, забезпечує кваліфіковану підтримку на всіх етапах роботи із програмними продуктами корпорації Oracle.

Демонстрація готових рішень Oracle для бізнесу

Фахівці Компанії CS беруть участь у заходах корпорації Oracle, спрямованих на просування рішень Oracle як для великого, так і для малого й середнього бізнесу. Наші співробітники завжди мають докладну інформацію про новітні розробки Oracle і готові провести демонстрацію даних рішень за допомогою висококласних фахівців корпорації.

Якщо ви зацікавлені, напишіть нам.

Раді відповісти
на ваші питання

Задати питання

Інші послуги

Нам довіряють

[Банк Львів]
[Банк ПІВДЕННИЙ]
[EXIM]
[Кредобанк]
[Sense Bank]
[OTP Bank]
[Moldindconbank]
[Raiffeisen]
[Піреус-банк]
[Kapitalbank]
[Портал Банк]