Розробка ПЗ

Розробка промислового програмного забезпечення

Володіючи багаторічним досвідом надійного стратегічного партнера, компанія CS впроваджує кращі бізнес-практики і ділиться експертними знаннями як при розробці нових програмних продуктів, так і при розвитку власних промислових систем у сфері фінансових послуг.

Наші системи — корпоративні бізнес-системи (B2B) або додатки для клієнтів підприємств (B2C) — орієнтовані на забезпечення максимальної зручності використання.

ІТ визначають тенденції бізнесу і впроваджують нововведення у фінансовому секторі. Ми усвідомлюємо всю відповідальність, покладену на сферу технологій. Досконально опрацьовуючи вимоги, наша команда долає безліч труднощів наших замовників. Ми пропонуємо найкраще для операційної ефективності, управління, відповідності вимогам регуляторів, звітності та управління ризиками, документообігу, створення фінансових продуктів, надійності та економічності.

Ми із задоволенням пропонуємо Вам комплекси рішень для Вашого бізнесу.

Спрощуйте управління підприємством, довіряючи впровадження передових технологій професіоналам.

Розробка ПЗ на замовлення

Для найбільш вдалої реалізації унікальних бізнес-вимог і максимального підвищення конкурентоспроможності ми можемо розробити програмні інструменти, які допоможуть вашому бізнесу отримати максимальний результат з наявних ресурсів.

У вашому розпорядженні оптимальне поєднання: технічні ресурси, різноманітність необхідних технологій і можливостей для розробки на замовлення. В залежності від ваших потреб ми залучаємо лише ті наші команди розробників, котрі необхідні.

Завдяки такій масштабованій і добре керованій розробці ми дозволяємо замовнику уникнути зайвих інвестицій і зосередитися на бізнес-стратегії, залишаючи тактику нам. Ми інвестуємо в ІТ-знання та навички задовго до того, як вони знадобляться замовнику.

В результаті ви отримуєте замовлене ПЗ, яке ідеально відповідає вашим цілям і перевагам, повністю інтегроване у вашій ІТ-інфраструктурі, і при цьому витрати на ІТ безпосередньо співвідносяться з бізнес-потребами.

Крім розробки і впровадження, ми можемо надавати безліч супутніх послуг: технічна підтримка системи і СУБД, модернізація ІТ-ландшафту, аутсорсинг бізнес-процесів – аж до комплексного ІТ-аутсорсингу.

Отже, обговоримо ваші завдання?

Розробка: управління та інструментарій

При роботі над проектом команда CS завжди концентрує увагу на замовнику та його цілях, проблемам, клієнтах. Кожен проект унікальний. Для досягнення найкращого результату ми застосовуємо різні методики і засоби, які допомагають успішно досягати цілей проекту незалежно від моделі його реалізації.

Гнучка розробка

(методологія Agile – Scrum, екстремальне програмування, безперервна інтеграція)

Гнучка методологія передбачає розробку програмного забезпечення короткими циклами (ітерації) з поступовою реалізацією вимог. Ітерація — зменшена модель великого ІТ-проекту: проводиться аналіз, планування, проектування, кодування, тестування, документування, впровадження. Основною перевагою гнучкої розробки є швидкий постійний зворотний зв'язок команди розробників з замовником — зміни і доповнення у вимогах оперативно враховуються. На думку експертів, це найкраще рішення для зниження ризиків та найбільш ефективної реалізації проекту.

 

SoftDevCycle_ua

Новітні технології та перевірені інструменти

Багаторічний досвід реалізації проектів для провідних компаній дозволяє експертам CS задіяти широкий спектр технологій, платформ, передових засобів для якісного бізнес-моделювання та проектування, управління проектами, контролю якості та навантажувального тестування, управління та аналізу великими даними.

Всім цим ми ділимося з нашими клієнтами для прозорого та приємного процесу реалізації проектів.

Раді відповісти
на ваші питання

Задати питання

Інші послуги

Нам довіряють

[Банк Львів]
[Банк ПІВДЕННИЙ]
[EXIM]
[Кредобанк]
[Sense Bank]
[OTP Bank]
[Moldindconbank]
[Raiffeisen]
[Піреус-банк]
[Kapitalbank]
[Портал Банк]