Зв’яжіться з нами
Зв’яжіться з нами

Цього року один з найбільших роздрібних банків – Platinum Bank – оголосив про перехід на процесинговий центр компанії “Українська фінансова мережа” з метою надання своїм клієнтам розширених можливостей роботи з платіжними картками. І ось уже в листопаді у пресі з’явилися публікації про успішне завершення цього проекту.

Як відбувався процес міграції, і що сприяло успішному здійсненню проекту? Про це розповів заступник голови департаменту фронт-офісних систем компанії CS Олександр Головко.

У зв’язку з переходом банку на роботу з новим процесингом, компанії CS належало виконати інтеграцію програмного забезпечення банку з системою CORTEX, яка є основою нового процесингу, а також з системою емісії карт APEX Line, що замінила у банку використовувану до цього систему IS-Card.

Перехід на нову карткову систему не міг не торкнутися інших наявних у банку програмних рішень, що використовують картковий функціонал. У тому числі – елементів інтеграції з картковою системою у рамках АБС Б2 та клієнт-банку PtClick.

Усі ці програмні рішення вже були інтегровані з картковою системою через систему iB2, що добре зарекомендувала себе за 5 років роботи у банку Platinum та інших банках. iB2 забезпечує виконання усіх необхідних операцій з платіжними картками – у тому числі online-реєстрацію клієнтів у картковій системі, відкриття рахунків, замовлення або переприв’язку передперсоналізованих карток, пошук клієнтів, рахунків та карт у картковій системі, постановку та вилучення карт зі стоп-списків, встановлення кредитних лімітів, а також запит доступного залишку й авторизацію фінансових операцій. Таким чином, завдання CS зводилося до адаптації iB2 для інтеграції з системами APEX Line та CORTEX.

За результатами спільного обговорення, з боку “Української фінансової мережі” для компанії CS було розроблено набір інтерфейсів, необхідних для забезпечення функціональності системи iB2. І ось, 10 листопада, після попередньої міграції карткових даних в CORTEX та APEX Line, системи банку були переведені на роботу з iB2 у новому режимі.

Необхідно підкреслити, що цей перехід стався практично непомітно як для клієнтів, так і для співробітників банку. Так, абсолютно не знадобилося перенавчання співробітників, відповідальних за обслуговування клієнтів, відкриття їм карткових продуктів та замовлення карток – вся ця робота як і раніше зберіглася у формі Майстра обслуговування клієнтів.

Дмитро Красношлик, член Правління Platinum bank:

Незважаючи на технічно складний процес переходу великого банку на процесинговий центр «УФМ», нам вдалося закінчити все в дуже короткий термін та мінімізувати ускладнення, пов’язані з обслуговуванням карт у цей період.

Збереження існуючих інтерфейсів системи iB2 дозволило також інтернет-банкінгу PtClick продовжити роботу без адаптації. Клієнти помітили хіба що окремі дрібні особливості, пов’язані з відмінністю властивостей продуктів в системах IS-Card та APEX Line.

Повернутись
Поділитися статтею
Успішний запуск АБС Б2 є важливою віхою для нашого Банку. Досягнення безперебійного, одноразового переходу встановлює новий еталон ефективності та інновацій у банківській сфері. Ми щиро вдячні команді компанії CS за їхню відданість та наполегливу працю, що сприяли успішній реалізації цього проєкту. Ми з нетерпінням очікуємо на подальше партнерство та продовження впровадження інновацій у нашій трансформаційній подорожі
mihail-iovu_comitetul-de-conducere
Міхаїл Йову
Заступник Голови Правління, Moldindconbank
ОТП Банк успішно співпрацює з компанією CS понад 15 років. За цей час було реалізовано низку ключових проєктів, зокрема впровадження звітності для НБУ, операційної системи Б2, сховища даних та інтернет-банкінгу для корпоративних клієнтів. Ми високо цінуємо здатність CS пропонувати комплексні та інтегровані рішення, що дозволили нам автоматизувати end-to-end процеси й суттєво підвищити рівень цифровізації. Особливо відзначаємо гнучкість та індивідуальний підхід команди CS, що дає змогу адаптувати технології до потреб нашого бізнесу та будувати справжнє партнерство
zobrazhennya_viber_2025-02-18_14-58-03-941
Лілія Лазепко
Член Правління, ОТП Банк Україна
Нова платформа CFRONT дозволяє ГЛОБУС БАНКУ впевнено освоювати новий для себе ринок роздрібного кредитування. Завдяки рішенню наших партнерів з СS увесь процес забирає лічені хвилини: 1 хвилина на ухвалення рішення і 10 хвилин на оформлення всіх необхідних для видачі кредиту документів. Впевнена, це сподобається нашим клієнтам та партнерам. Отримавши таку багатофункціональну та зручну систему, як CFRONT, банк ГЛОБУС має дуже амбітні плани та цілі на ринку роздрібного кредитування
olena-dmitrieva
Олена Дмітрієва
Перша заступниця Голови Правління, ГЛОБУС БАНК
Однозначно, створення мобільного банкінгу – це поєднання функціональності, простоти та естетики. Зараз бачимо, що наші спільні зусилля з командою розробників мають позитивні відгуки та хорошу динаміку користування. Банк Львів повністю підтримує відкриту та зрозумілу комунікацію з клієнтами: поділяємо їхні потреби та орієнтуємося на актуальність функціоналу
tamar-thelidze-2-scaled-1
Тамар Тхелідзе
Заступниця Голови Правління, Банк Львів
ЯК МИ МОЖЕМО ВАМ ДОПОМОГТИ?

    img